Čaj Big Bag BIO CHINA GREEN JASMINE CHUNG HAO Julius Meinl

Neohodnoceno
 
  • 1 z 6
 

Prémiový čaj Julius Meinl Big Bag BIO Organic
CHINA GREEN JASMINE CHUNG HAO - čínský zelený čaj a jasmín

Čaje pro profesionální užití ve špičkové gastronomii

Krabička 20 ks nálevových sáčků BigBag á 3,25 g
Velké nálevové soilonové sáčky s papírovým štítkem jsou jednotlivě baleny v celofánovém obalu 

Organický zelený čaj sbíraný v provincii Fujian v Číně. Tento čaj byl podáván na nčínském císařském dvoře jako vybraná pochoutka. Intenzivní vůně jasmínových květů prináší jemné květinové aroma.

Dostupnost na objednávku, 10 - 14 dní
299 Kč    
Kód produktu C03
Kategorie Čaje Big Bag Bio
 

Doba extrakce tohoto BigBag čaje je  1 - 3 minuty
Porce 3,25g je ideálním balením na čaj pro dva.

Charakteristika čaje :
Organický zelený čaj sbíraný v provincii Fujian v Číně. Tento čaj byl podáván na nčínském císařském dvoře jako vybraná pochoutka. Intenzivní vůně jasmínových květů prináší jemné květinové aroma.

Všechny použité ingredience pocházejí z certifikovaných organických / bio zdrojů. Čajový sáček je vyrobený ze soilonu - speciální 100% bio materiál z kukuřičného škrobu, který negativně neovlivňuje drahocenné chutě a aromata čajů.

V této prémiové řadě čajů Julius Meinl jsou používány čaje z nejvěhlasnějších čajových zahrad Idalgashinna, Darjeeling Happy Valley a Jamguri.

Nový koncept čajů Julius Meinl spojuje dva světy - čajovou kulturu z východu, odkud čaj pochází a kde má dlouholetou tradici, a čas na čaj ze západu, kde pití čaje je společenskou událostí.

Už od pradávna se čaj sbíral v Číně, severní Indii a na Srí Lance s maximální starostlivostí. Ale nejen v těchto krajinách je čaj obzvlášť ceněný pro svůj pozitivní a uklidňující účinek na tělo a duši. Vychutnat si šálek kvalitního čaje je oblíbeným momentem také v západní civilizaci. Čaje Julius Meinl umožňují zažít obojí - unikátní chuť čaje a příjemnou atmosféru.

Skladovat v suchu.
Vyrobeno v EU pouze pro Julius Meinl.