Julius Meinl - Čaj Big Bags Bio China Green Samba Acai 20 x 3 g
299

Čaj Big Bags Bio China Green Samba Acai 20 x 3 g

  • Katalogové číslo:JMC04
  • Výrobce:Julius Meinl
  • Množství:1 ks

Zboží se již neprodává

Čaj Big Bags Bio China Green Samba Acai, Julius Meinl

Prémiový čaj Julius Meinl Big Bag Bio China Green Samba Acai - čínský zelený čaj s acai.

Tento organický čínský zelený čaj dokonale kombinovaný s osvěžující chutí brazilské Acai bobu dává nezapomenutelný chuťový zážitek a je charakteristický svojí krásnou žlutou barvou v čajovém šálku.

Všechny použité ingredience pocházejí z certifikovaných organických / bio zdrojů. Čajový sáček je vyrobený ze soilonu - speciální 100% bio materiál z kukuřičného škrobu, který negativně neovlivňuje drahocenné chutě a aromata čajů.

V této prémiové řadě čajů Julius Meinl jsou používány čaje z nejvěhlasnějších čajových zahrad Idalgashinna, Darjeeling Happy Valley a Jamguri. 

Nový koncept čajů Julius Meinl spojuje dva světy - čajovou kulturu z východu, odkud čaj pochází a kde má dlouholetou tradici, a čas na čaj ze západu, kde pití čaje je společenskou událostí.

Už od pradávna se čaj sbíral v Číně, severní Indii a na Srí Lance s maximální starostlivostí. Ale nejen v těchto krajinách je čaj obzvlášť ceněný pro svůj pozitivní a uklidňující účinek na tělo a duši. Vychutnat si šálek kvalitního čaje je oblíbeným momentem také v západní civilizaci. Čaje Julius Meinl umožňují zažít obojí - unikátní chuť čaje a příjemnou atmosféru.

Čaje pro profesionální užití ve špičkové gastronomii.

Krabička 20 ks nálevových sáčků BigBag á 3,25 g

Velké nálevové soilonové sáčky s papírovým štítkem jsou jednotlivě baleny v celofánovém obalu.

Doba extrakce tohoto BigBag čaje je 1-3 minut 

Porce 3,25g je ideálním balením na čaj pro dva.

Skladovat v suchu.

Vyrobeno v EU pouze pro Julius Meinl.