Julius Meinl - Kávové kapsle Inspresso Espresso Crema - staré
99 Kč Nejnižší cena, za kterou se produkt nabízel v posledních 30 dnech před zahájením slevy. 94

Kávové kapsle Inspresso Espresso Crema - staré

  • Katalogové číslo:JM84593
  • Výrobce:Julius Meinl
  • Množství:1 ks

Zboží se již neprodává

Kávové kapsle Inspresso Espresso Crema, Julius Meinl

Kávová kapsle Inspresso Espresso Crema je perfektní množství mleté kávy, která odpovídá standardům kávy připravené v kavárnách. Vy si tak můžete vychutnat výjimečný šálek kávy u vás doma nebo v kanceláři. Stačí jedno stisknutí tlačítka.

Espresso Crema je prémiová směs kávových zrn Arabik z Nikaraqui a Hondurasu a asijské Robusty. Tato káva je charakteristická velmi plnou a vyrovnanou chutí s kořeněným aroma a bohatou sametovou cremou. Směs obsahuje zrnka kávy Arabica a Robusta.

Espresso Crema je káva s plným tělem, vyváženou, sametovou a dlouhotrvající chutí a bohatou sametovou cremou s oříškovou barvou.

Kávové kapsle Julius Meinl Inspresso jsou kompatibilní s přístroji Nespresso®.

Balení obsahuje: 10 kusů kapsle (10x5,3g kávy)

Julius Meinl Inspresso - stejná kvalita kávy v perfektně dávkovaných množstvích v jednotlivých porcích. Jedinečný design a funkčnost kapslí přináší to nejlepší z mixů kávy Julius Meinl. Vysoká kvalita zaručuje vynikající chuť, plné tělo a dokonalou dávku pro vaši kávu. Díky kyslíkové bariéře jsou kávové kapsle dokonale čerstvé.

Jednotlivé kávové směsi Inspresso Professional pocházejí z kávových zrn z plantáží z různých částí světa, které připravené kávě dodávají různou intenzitu, chuť i aroma. Nabízí tak každému ideální výběr kávy dle vlastní chuti v průběhu celého dne.