Julius Meinl - Kávové kapsle Inspresso Lungo Classico
99

Kávové kapsle Inspresso Lungo Classico

  • Katalogové číslo:jM84594
  • Výrobce:Julius Meinl
  • Množství:1 ks

Zboží se již neprodává

Kávové kapsle Inspresso Lungo Classico, Julius Meinl

Kávová kapsle Inspresso Lungo Classico je perfektní množství mleté kávy, která odpovídá standardům kávy připravené v kavárnách. Vy si tak můžete vychutnat výjimečný šálek kávy u vás doma nebo v kanceláři. Stačí jedno stisknutí tlačítka.

Lungo Classico je inspirativní směs tmavě pražených kávových zrn Arabik z Brazílie a Kolumbie. Tato káva je charakteristická vyváženou chutí s ovocným aroma a jemnou cremou. Směs obsahuje zrnka kávy Arabica.

Lungo Classico je káva s vyváženou chutí se svěžím a ovocným aroma a jemnou světlou cremou.

Kávové kapsle Julius Meinl Inspresso jsou kompatibilní s přístroji Nespresso®.

Balení obsahuje: 10 kusů kapsle (10x5,5g kávy)

Julius Meinl Inspresso - stejná kvalita kávy v perfektně dávkovaných množstvích v jednotlivých porcích. Jedinečný design a funkčnost kapslí přináší to nejlepší z mixů kávy Julius Meinl. Vysoká kvalita zaručuje vynikající chuť, plné tělo a dokonalou dávku pro vaši kávu. Díky kyslíkové bariéře jsou kávové kapsle dokonale čerstvé.

Jednotlivé kávové směsi Inspresso Professional pocházejí z kávových zrn z plantáží z různých částí světa, které připravené kávě dodávají různou intenzitu, chuť i aroma. Nabízí tak každému ideální výběr kávy dle vlastní chuti v průběhu celého dne.