Julius Meinl - Kávové kapsle Inspresso Ristretto Intenso
99

Kávové kapsle Inspresso Ristretto Intenso

  • Katalogové číslo:JM86576
  • Výrobce:Julius Meinl
  • Množství:1 ks

Zboží se již neprodává

Kávové kapsle Inspresso Ristretto Intenso, Julius Meinl

Kávová kapsle Inspresso Ristretto Intenso je perfektní množství mleté kávy, která odpovídá standardům kávy připravené v kavárnách. Vy si tak můžete vychutnat výjimečný šálek kávy u vás doma nebo v kanceláři. Stačí jedno stisknutí tlačítka.

Ristretto Intenso je prémiová směs tmavě pražených kávových zrn Arabik ze střední a jižní Ameriky a východní Afriky s dotykem té nejlepší asijské Robusty. V chuti převládají sladké tóny se svěží dochutí a sametovou cremou. Směs obsahuje zrnka kávy Arabica a Robusta.

Ristretto Intenso je silná chuť kávy s plným tělem, intenzivní dochutí a bohatou květinovou aciditou.

Kávové kapsle Julius Meinl Inspresso jsou kompatibilní s přístroji Nespresso®.

Balení obsahuje: 10 kusů kapsle (10x5,3g kávy)

Julius Meinl Inspresso - stejná kvalita kávy v perfektně dávkovaných množstvích v jednotlivých porcích. Jedinečný design a funkčnost kapslí přináší to nejlepší z mixů kávy Julius Meinl. Vysoká kvalita zaručuje vynikající chuť, plné tělo a dokonalou dávku pro vaši kávu. Díky kyslíkové bariéře jsou kávové kapsle dokonale čerstvé.

Jednotlivé kávové směsi Inspresso Professional pocházejí z kávových zrn z plantáží z různých částí světa, které připravené kávě dodávají různou intenzitu, chuť i aroma. Nabízí tak každému ideální výběr kávy dle vlastní chuti v průběhu celého dne.