Julius Meinl - Zrnková káva Bar Speciale 1kg
899

Zrnková káva Bar Speciale 1kg

  • Skladem:1 ks
  • Katalogové číslo:JM103501
  • Výrobce:Julius Meinl
  • Množství:

Zrnková káva Bar Speciale, Julius Meinl

Bar Speciale je prvotřídní směs kávy Arabika a Robusta. Jemné tmavé italské pražení dodáva kávě jemnou ořechovou cremu. Chuť kávy je intenzivní, vyvážená a jemná.

Potěšení pro milovníky kávy - precizní výběr surovin a italské pražení dávají kávě Bar Speciale jedinečnou chuť a aroma, která dokonale vytvářejí kávovou symfonii.

Kávová směr Bar Speciale je určena pro prémiové gastronomické podniky a uspokojí i ty nejnáročnější kafíčkáře. Tato káva je velmi oblíbená také mezi profesionálními baristy.

Julius Meinl káva je tradičně složená z nejlepších vysokohorských odrůd kávy Arabika, která roste na nejlépe opečovávaných územích světa - ve střední a jižní Americe, v Papui Nové Guinei, Keni a Etiopii. Při nákupu kávy platí nekompromisní požadavek kvality, kterou osobně vykonává paní Skrbensky-Meinl. 

Káva je pražena v pražírnách ve Vídni nebo v italské Vincenze s velkými zkušenostmi a citem. Šetrným pražením vzniká čokoládově hnědý vídeňský stupeň hnědosti kávy. Káva se po upražení obratem zabalí tak, aby bylo ochráněno aroma. Nepřetržitá kontrola a ochutnávka od surovin až po hotový produkt garantují, že se do šálku kávy dostane jen ta nejlepší a nejkvalitnější káva.

Zrnka kávy: Arabica a Robusta

Aroma: kořeněné a květinové

Crema: Sametová a jemná

Chuť: Sladká čokoládová s jemnou dochutí

Hmotnost 1 kg