Čokoládové kapsle Harmonie Julius Meinl 10ks

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Harmonie čokoládové kapsle Julius Meinl Caffitaly 

1 balíček á 10 kapslí, obsah kapsle 15g čokoládového extraktu z kakaového prášku a sušeného mléka
Kapslový systém Caffitaly (např. Julius Meinl, Tchibo Cafissimo, Severin, Saeco, Princess atd.)

HORKÁ ČOKOLÁDA Čokoládová, krémová a sladká - taková je Julius Meinl horká čokoláda. Díky systému Caffitaly ji připravíte jednoduše během několika sekund.

Dostupnost na objednávku, 10 - 14 dní
Běžná cena 99 Kč
Ušetříte 9 Kč (–9 %)
90 Kč    
Kód produktu K16
Výrobce Julius Meinl
Kategorie Káva
 

HORKÁ ČOKOLÁDA Čokoládová, krémová a sladká - taková je Julius Meinl horká čokoláda. Díky systému Caffitaly ji připravíte jednoduše během několika sekund.

Čokoláda se připravuje na kapslových kávovarech systému Caffitaly pomocí funkce tlačítka TEA - příprava čaje a čokolády. Specifická struktura a design kapslí vpouští vodu ze stroje pdo tlakem přes vrchní část, poté prochází přes filtr a pomalým louhováním vzniká teplý lahodný nápoj, který vytéká přímo do Vašeho šálku. Kapsle Julius Meinl jsou čisté, nepropustně uzavřené a především hygienické.

Specifická struktura a design kapslí vpouští vodu ze stroje pdo tlakem přes vrchní část, poté prochází přes filtr a spařuje porci čerstvé mleté kávy. Přes druhý filtr se následně extrahuje bohaté krémové espresso přímo do šálku.

Skladujte při stálé teplotě v suchu, mimo sluneční záření.
Vyrobeno v EU výhradně pro společnost Julius Meinl.

Kávové i čokoládové kapsle Caffitaly můžete použít do kávovarů Caffitaly Julius Meinl, Tchibo Cafissimo, Princess, Saeco, Severin.