Julius Meinl - Zrnková káva Crema Espresso 1kg
749

Zrnková káva Crema Espresso 1kg

  • Odeslání:do 7 dnů !
  • Katalogové číslo:JM106501
  • Výrobce:Julius Meinl
  • Množství:1 kg

Zrnková káva Crema Espresso, Julius Meinl

Crema Espresso je prvotřídní směs kávy Arabika a Robusta. Chuť kávy je smetanová, dlouhotrvající s tóny hořké čokolády.

Potěšení pro milovníky kávy - precizní výběr surovin a italské pražení dávají kávě Crema Espresso jedinečnou chuť a aroma, která dokonale vytvářejí kávovou symfonii.

Kávová směr Crema Espresso je určena pro prémiové gastronomické podniky a uspokojí i ty nejnáročnější kafíčkáře. Tato káva je velmi oblíbená také mezi profesionálními baristy.

Julius Meinl káva je tradičně složená z nejlepších vysokohorských odrůd kávy Arabika, která roste na nejlépe opečovávaných územích světa - ve střední a jižní Americe, v Papui Nové Guinei, Keni a Etiopii. Při nákupu kávy platí nekompromisní požadavek kvality, kterou osobně vykonává paní Skrbensky-Meinl. 

Káva je pražena v pražírnách ve Vídni nebo v italské Vincenze s velkými zkušenostmi a citem. Šetrným pražením vzniká čokoládově hnědý vídeňský stupeň hnědosti kávy. Káva se po upražení obratem zabalí tak, aby bylo ochráněno aroma. Nepřetržitá kontrola a ochutnávka od surovin až po hotový produkt garantují, že se do šálku kávy dostane jen ta nejlepší a nejkvalitnější káva.

Zrnka kávy: Arabica a Robusta

Aroma: velmi intenzivní a pronikavé

Crema: Velmi bohatá a dlouhotrvající s tmavě  hnědou barvou

Chuť: Smetanová, dlouhotrvající s tóny hořké čokolády

Hmotnost 1 kg